YAZA ÖZEL TÜM KATEGORİLERDE %10 İNDİRİM !

Hakkımızda | Damla Butik

Merhabalar, ben Damla :)

İki kişi çıktığımız bu yolda hayallerimizi gerçekleştirmemize sebep olduğunuz için öncelikle ilginize sonsuz teşekkür ederiz.

Biz imkan olarak küçük ama hayallerimiz ve uğraşlarımız için büyük bir macera ile girdik bu yola; üniversitede harçlıklarımızla bir seri ürün alarak girdiğimiz bu yolda her satılan ürünün yerine bir yenisini koyma heyecanımızla yeni ürünler almaya gittik.

Günde bir ürün sattığımızda bile çok mutlu olduk, pes etmedik. Devamı olacağına inandık. Sizler ise her daim inancımızın karşılığı oldunuz. Her zaman bütün samimiyetimizi ve içtenliğimizi sunduk sizlere. Aldığımız bir seri ürünü satarak yeni seri ürünleri almaya gittik. Çok şükür ki sizler sayesinde bunların devamı geldi. Yorgunluk, uykusuzluk bize hiç bu kadar güzel gelmemişti. Sabah uyanıp ürün almaya giderken yolda da bir yandan mesajlarınıza bakıp sipariş almaya çalışırdık. Yeni ürünlerimizi alıp çuvalları sırtımıza vurduğumuzda koşa koşa eve gelip ürünlerin fotoğraflarını çekip hemen paylaşmaya çalışırdık.. Gece yarılarına kadar paket yaptığımız günler olurdu. İki kişi arka planda epey hareketliydi :) Bu tempo, bu yorgunluklar, bu uykusuzluklar hala devam ediyor elbette; devam ettikçe ve bunun karşılığını gördükçe hiçbir şey yük gelmiyor artık bize. Tüm çabamız bize mutluluk olarak dönüyor sanki :)

Biz çıktığımız bu yolda hep daha iyisini düşündük, sizlere en iyi ürünleri, en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarımıza devam ettik. Bugün hala aynı ivmeyle devam ediyoruz çünkü sizleri çok seviyoruz :)


Değerlerimiz
Damla Butik, her zaman müşteri memnuniyetini ilk öncelik olarak kabul eder.

Siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına her gün aynı özveri ile cevap vermekteyiz.

Her gün güncellenen yeni sezon kadın giyim koleksiyonumuz sayesinde iş kadınlarına, ev hanımlarına ve genç kızlara özel elbise modelleri, üst giyim ve alt giyim ürünleri ile hizmet vermekteyiz.

Kaliteli ürün ve güvenli alışveriş ilkesi ile çıktığımız bu yolda müşteri portföyümüzü her geçen gün güçlendiriyoruz. 

Güvenli Alışverişin Adresi
Web sitemizden yapacağınız tüm alışverişler 128 bit şifreleme sistemi ve SSL sertifikası ile güvence altındadır. Sadece sizin ve bankanız arasında gerçekleşen bir veri alışverişi sayesinde kişisel bilgileriniz her zaman güvendedir. Damlabutikcom.tr'den alışveriş yaparken kapıda ödeme, kredi kartı ve banka havalesi seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Kolay İade ve Değişim
Damla Butik, koşulsuz şartsız müşteri memnuniyeti sağlayabilmek adına 15 gün içerisinde iade ve değişim garantisi sunmaktadır. Detaylı bilgi için lütfen iade ve değişim sayfamıza göz atın. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...